Kalėdinė klubo šventė 2012-tieji

 

       Gruodžio 23 d vyko klubo kalėdinė šventė. Šventės metu buvo vykdomos karatė ir sumo varžybos, apdovanoti metų nominantai - metų talentai, geriausi ir blogiausi metų lankomumai, seniausi sportininkai, jauniausias varžybų dalyvis, metų pasiekimai Europos ir Pasaulio čempionatuose, įteikti juodų diržų (1 Dan) diplomai. Vakaro kulminacija - Kalėdų Senelis su dovanomis ir įspūdingo dydžio šventinis tortas.

 

Sėkmingai išlaikyti egzaminai

 

       Sveikiname visus, didelius ir mažus, išlaikiusius egzaminą !!!

 

 

Europos čempionato akimirkos Belgrade

    

       Gruodžio 7 - 9 d. Serbijoje, Belgrado mieste vyko ESKA Europos čempionatas.  Lietuvos rinktinę atstovavo karatė klubo "Kentauro" sportininkai: Tautgirdas Speičys, Bernadeta Dauparaitė, Modestas Kuvykas, Gytis Kasperavičius, Remigijus Jurgilaitis, Armandas Bunius.

 

SPORTININKĖS PATIRTIS SKANDINAVIJOS KLUBUOSE

   

 

     Lina Masalskienė – karatė klubo „Kentauras“ sportininkė, tačiau šiuo metu gyvenanti Norvegijos sostinėje Osle ir sportavimo karjerą tęsianti „Tsunami“ klube.

 

Tarptautinis praktinis - mokomasis seminaras su WAYNE OTTO 5 dan (Great Britain)

 

       Lapkričio 17 - 18 dienomis  tarptautinį praktinį - mokomąjį seminarą Lietuvoje vedė 5 DAN meistras Wayne Otto. Wayne Otto - devynis kartus Pasaulio ir Europos WKF čempionas. Seminaro metu, jis dalinosi savo žiniomis, treniruočių metodika su Lietuvos karatekomis. Atskleidė strateginius ir taktinius kumitė aspektus.

 

karatė pradžiamokslis "Žvaigždutės" darzelio vaikams

 

       Karatė klubas "Kentauras" bendradarbiaudamas su Radviliškio darželiu "Žvaigždute" skatina vaikus sportuoti, propaguoti aktyvų laisvalaikį.  Susitikimo metu, vaikai buvo supažindinti su savygynos elementais, su karatė disciplinos drausme ir pagarba, nes karatė - tai drausmės ir pagarbos mokykla !

 

Apdovanojimai Prezidentūroje

      

       Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kūno kultūros ir sporto dienos proga už Lietuvos vardo garsinimą ir nuopelnus sportui apdovanojo 2011 metų Europos ir pasaulio čempionatuose  bei 2012 metų olimpinėse žaidynėse prizines vietas iškovojusius šalies sportininkus.

Klubo treneris A. Masalskis - išrinktas Garbės Piliečiu

 

     Rugpjūčio 18 d.  Radviliškio miesto šventės metu, klubo sportininkai dalyvavo iškilmingose eitynėse. Nešini klubo plakatu žygiavo miesto gatvėmis, taip pristatydami savo klubą. Radviliškio miesto gyventojai plojimais ir šūksniais sveikino klubo sportininkus ir džiaugėsi turimais jų apdovanojimais.

 

Olimpiada - naujų idėjų ieškojimas

     2012 m. Olimpinės žaidynės Londone – tai puiki galimybė pasisemti kovos menų idėjų, pamatyti stipriausius pasaulio sportininkus gyvai. A. Masalskis džiaugiasi, kad šios Olimpinės žaidynės vyko Europoje ir turėjo puikią progą apsilankyti bokso ir taekwando varžybose. Daug idėjų ir minčių parsivežęs treneris, tikisi visa gautą informaciją pritaikyti savo sporto šakai ir perteikti savo auklėtiniams.

Medalių gausa tafisos žaidynėse

 

       Liepos 5 – 8 dienomis Teniso kortuose skambėjo japoniškos komandos, aidėjo kovos šūksniai, vyko World Karate Confederation (WKC) Pasaulio jaunių, jaunimo, suaugusių, veteranų karatė čempionatai ir Pasaulio vaikų taurės varžybos