Lapkričio 6 d. Kaune įvyko VII-tasis tarptautinis Shotokan karatė turnyras „Tigro kelias“, kuriame dalyvavo per 500 sportininkų (apie 900 dalyvių pagal rungtis) iš 20 – ties Lietuvos ir 4 -rių užsienio šalių klubų. Varžybas atidarė ir garbingų kovų palinkėjo Kauno m. vicemeras Stanislovas Buškevičius, kuris jaunystėje aktyviai treniravosi karatė. Varžybų atidarymo ceremonijoje buvo įteiktos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos sportininkams iškovojusiems medalius 18-tame Pasaulio Shotokan karatė čempionate Prancūzijoje. Padėkos buvo įteiktos ir karatė klubo “Kentauras” atstovams: B. Dauparaitei, A. Buniui ir R. Jurgilaičiui.

Turnyras vyko 60-tyje kategorijų yra vienas didžiausių renginių Baltijos šalyse, skirtas karatė mokiniams nuo 10 iki 1-mo KIU (meistriškumo laipsniai). Varžybos vyko ant 6 tatami, teisėjavo 50 teisėjų.

Karatė klubas “Kentauras” iš 20 dalyvavusių klubų, bendroje įskaitoje pagal rezultatus užėmė 5-ąją vietą. Varžybose dalyvavo 36 klubo sportininkai, iškovota 17 medalių.

Šiemet, kaip niekada varžybos pasižymėjo didelia gausa dalyvių. Trenerio A. Masalskio teigimu, varžybose visus stebino baltarūsų sportininkų pasiruošimas. Finalinėje kovoje  baltarūsų sportininkas susitiko su klubo “Kentauras” sportininku A. Buniu. A. Buniaus teigimu, kova buvo sunki, nes buvo ūgio pranašumas. Tačiau rezultatu 2:1 kovą nugalėjo A. Bunius ir tapo tarpautinio turnyro nugalėtojas, taip patvirtindamas pasaulio čempiono titulą.

Aukso medalius taip pat laimėjo: kata rungtyje - E. Motiejūnaitė ir R. Zavatskis (šis sortininkas būdamas 48 m. atstovavo amžiaus grupę virš 30 m.). Kumitė rungtyje - L. Latoža.

Sidabro medalį laimėjo L. Balinskas kata rungtyje.

Bronzos medalius laimėjo: kata rungtyje - S. Zavatskis, K. Raugalis, D. Virbukaitė. Kumitė rungtyje -  K. Markuckas, B. Dauparas, M. Norvilas, A. Sugaudis, G. Kasperavičius, R. Zavatskis, V. Jankauskaitė, O. Sinušaitė, E. Motiejūnaitė.

Klubo vadovo – A. Masalskio teigimu, šiemet nepavyko užimti pirmosios vietos bendroje įskaitoje kaip pernai. Priežastis – daug perspektyvių klubo sportininkų negalėjo vykti į varžybas dėl ligos, todėl klubas bendroje įskaitoje liko penktas.

"Tigro kelias" varžybų dalyviaiPirmoji vieta E. Motiejūnaitė su tr. A. MasalskiuPirmoji vieta  A. BuniusVII-asis Tarptautinis Shotokan karatė turnyras „TIGRO KELIAS“