Lapkričio 27 - 28 d. Vokietijoje Koblenz mieste įvyko Europos Šotokan karatė čempionatas (ESKA), kuriame dalyvavo 697 sportininkai iš 23-jų Europos šalių. Čempionate dalyvavo 17-a Lietuvos sportininkų, išsikovojusių vietas nacionalinėse jaunių, jaunimo, suaugusiųjų rinktinėse. Lietuvos rinktinę atstovavo trys karatė klubo “Kentauras” sportininkai. Klubo pasiekti sportiniai pasiekimai Europos čempionate:

Armandas Bunius jaunių individualioje kumite rungtyje iškovojęs tris pergales (prieš Ispaniją, Rusiją, Švediją)  tarp 49 dalyvių užėmė 5 vietą. Nedaug A. Buniui trūko iki išsvajoto medalio. Tik po pratesimo, likus 5 sekundėms iki kovos pabaigos rezultatu 1:0 pralaimėjo Čekijos

sportininkui.

Jaunių merginų kumite komanda, viena iš klubo atstovių Bernadeta Dauparaitė iškovojo bronzos medalį.

Vaikinų jaunimo kumite komandoje dalyvavęs Remigijus Jurgilaitis iškovojo III vietą. Buvo pasiektos dvi komandinės pergalės prieš Daniją ir Ispaniją, prieš varžybų čempionus Anglus  Lietuvos komanda pralaimėjo.

Šis ESKA čempionatas yra aukščiausio lygio Šotokan karatė renginys Europoje, kuriame Lietuvos sportininkai komandinėse rungtyse iškovojo du komplektus bronzos medalių ir individualiose rungtyse buvo arti prizinių vietų, tai patvirtina, kad mes esame konkurencingi Europoje ir Lietuvos Šotokan karatė judėjimas yra teisingame kelyje.

Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris  Arūnas Masalskis, karatė klubo “Kentauras” vadovas, padėjo sportininkams visapusiškai pasiruošti kovoms ir siekti pergalių.

Europos čempionato prizininkai ir tr.A.MasalskisVaikinų kumitė komanda IIIv. R. Jurgilaitis (trečias iš kairės)Merginų kumitė komanda IIIv. B.Dauparaitė (trečia iš kairės)Merginų kumitė komanda III v.Vaikinų kumitė komanda III v.Varžybų vietaEskursijos po BerlynaEuropos čempionatas Vokietijoje