Naujienos
Patalpinta:
2013-02-27
 

 

       Š.m. vasario 23 d. Panevėžio „Cido“ sporto arenoje įvyko XIX Baltijos šalių klubų Shotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 300 dalyvių iš 25 Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos klubų. Čempionatą organizavo Panevėžio karatė klubas „Alfa“ ir Lietuvos Shotokan karatė federacija.

Patalpinta:
2013-02-18
 

      Vasario 16 d. Radviliškio miesto arenoje vyko  - jubiliejinė arenos 5-erių metų šventė. Šventės metu, buvo vykdomos krepšinio varžybos, pertraukėlių metu buvo galima išvysti "Kauno Žalgirio šokėjas", vyko miesto geriausių trenerių ir sportininkų apdovanojimai, karatistai atliko parodomąją programą.

 

      Sveikiname Bernadetą Dauparaitę, Armandą Bunių, jie išrinkti vieni iš geriausių sportininkų Radviliškio mieste. Treneris  Arūnas Masalskis - geriausiu treneriu.

 

Patalpinta:
2012-12-29

 

       Lapkričio 29 d. į seminarą „Olimpinio ugdymo programos įgyvendinimo patirtis Radviliškio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ rinkosi projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokymo įstaigose“ dalyviai iš visos Lietuvos.

       Seminaras prasidėjo iškilmingu olimpinės vėliavos įnešimu ir lopšelio-darželio ugdytinių eisena. Susirinkusius seminaro dalyvius ir svečius pasveikino karatė klubo „Kentauras“ jaunieji  sportininkai, kurie  atliko parodomąją programą.

 

 

Patalpinta:
2012-12-13
 

       Gruodžio 7 - 9 d. Serbijoje, Belgrado mieste vyko ESKA Europos čempionatas.  Lietuvos rinktinę atstovavo karatė klubo "Kentauro" sportininkai: Tautgirdas Speičys, Bernadeta Dauparaitė, Modestas Kuvykas, Gytis Kasperavičius, Remigijus Jurgilaitis, Armandas Bunius.

     

Patalpinta:
2012-11-29

         Lapkričio 17 - 18 dienomis  tarptautinį praktinį - mokomąjį seminarą Lietuvoje vedė 5 DAN meistras Wayne Otto. Wayne Otto - devynis kartus Pasaulio ir Europos WKF čempionas. Seminaro metu, jis dalinosi  savo žiniomis, treniruočių metodika su Lietuvos karatekomis. Atskleidė strateginius ir taktinius kumitė aspektus.
Patalpinta:
2012-11-11

 

         Karatė klubas "Kentauras" bendradarbiaudamas su Radviliškio darželiu "Žvaigždute" skatina vaikus sportuoti, propaguoti aktyvų laisvalaikį.  Susitikimo metu, vaikai buvo supažindinti su savygynos elementais, su karatė disciplinos drausme ir pagarba, nes karatė - tai drausmės ir pagarbos mokykla.
Patalpinta:
2012-10-05

 

 

          Spalio 4 d.  Lietuvos Prezidentūroje vyko  Pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojų, prizininkų apdovanojimas, pagerbimai.

 

       Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį apdovanojo Lietuvos sportininkus ir jų trenerius, Londono olimpinėse žaidynėse, Pasaulio ir Europos čempionatuose laimėjusius aukščiausius apdovanojimus.

 

       Už aukštus sportinius pasiekimus Pasaulio čempionate Čikagoje - iškovotus du sidarbro ir vieną bronzos medalį. Europos čempionate Lenkijoje - iškovotus du bronzos medalius Lietuvos Respublikos Prezidentė D. Grybauskaitė apdovanojo karatė klubo “Kentauras” sportininkus – Bernadetą  Dauparaitę, Armandą Bunių, Modestą Kuvyką ir trenerį  Arūną Masalskį.

 

     Kiekvienais metais karatė klubas “Kentauras” dalyvaudamas Europos ir Pasaulio čempionatuose iškovoja aukštas prizines vietas, už kurias yra pagerbiamas sporto departamente, prezidentūroje, miesto šventėse.

Patalpinta:
2012-08-19
 

    Rugpjūčio 18 d.  Radviliškio miesto šventės metu, klubo sportininkai dalyvavo iškilmingose eitynėse. Nešini klubo plakatu žygiavo miesto gatvėmis, taip pristatydami savo klubą. Radviliškio miesto gyventojai plojimais ir šūksniais sveikino klubo sportininkus ir džiaugėsi turimais jų apdovanojimais.

     Pagrindinis šventės akcentas buvo - Radviliškio miesto garbės piliečių paskelbimas. Radviliškio miesto 445-ojo jubiliejaus proga miestas garbės piliečių titulus skyrė net trims radviliškiečiams – Garbės piliečio vardo nusipelnė Lietuvos dailės muziejaus direktorius Romualdas Budrys, gimęs Radviliškio rajone. Arūnas Masalskis nuo šiol didžiuojasi ne tik Lietuvos shotokan karatė federacijos geriausio trenerio, bet ir Radviliškio Garbės piliečio apdovanojimu. Garbingas Radviliškio Garbės piliečio vardas suteiktas ir Stasiui Žirguliui, Radviliškyje gimusiam įžymiam šalies skulptoriui.

 

Patalpinta:
2012-08-14

Karatė klubo „Kentauro“ vadovas – treneris Arūnas Masalskis visą gyvenimą domėjosi kovinėmis sporto šakomis. Sportavimo karjerą pradėjo nuo bokso, vėliau karate. Tačiau žvilgsniai nuolatos krypsta ir į kitas kovos menų šakas – taekwando, kikboksą.

Klubo veikla neapsiriboja vien karate, sportuojamas ir kikboksas.

2012 m. Olimpinės žaidynės Londone – tai puiki galimybė pasisemti kovos menų idėjų, pamatyti stipriausius pasaulio sportininkus gyvai. A. Masalskis džiaugiasi, kad šios Olimpinės žaidynės vyko Europoje ir turėjo puikią progą apsilankyti bokso ir taekwando varžybose. Daug idėjų ir minčių parsivežęs treneris, tikisi visa gautą informaciją pritaikyti savo sporto šakai ir perteikti auklėtiniams.