Naujienos
Patalpinta:
2012-11-11

 

         Karatė klubas "Kentauras" bendradarbiaudamas su Radviliškio darželiu "Žvaigždute" skatina vaikus sportuoti, propaguoti aktyvų laisvalaikį.  Susitikimo metu, vaikai buvo supažindinti su savygynos elementais, su karatė disciplinos drausme ir pagarba, nes karatė - tai drausmės ir pagarbos mokykla.
Patalpinta:
2012-10-05

 

 

          Spalio 4 d.  Lietuvos Prezidentūroje vyko  Pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojų, prizininkų apdovanojimas, pagerbimai.

 

       Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį apdovanojo Lietuvos sportininkus ir jų trenerius, Londono olimpinėse žaidynėse, Pasaulio ir Europos čempionatuose laimėjusius aukščiausius apdovanojimus.

 

       Už aukštus sportinius pasiekimus Pasaulio čempionate Čikagoje - iškovotus du sidarbro ir vieną bronzos medalį. Europos čempionate Lenkijoje - iškovotus du bronzos medalius Lietuvos Respublikos Prezidentė D. Grybauskaitė apdovanojo karatė klubo “Kentauras” sportininkus – Bernadetą  Dauparaitę, Armandą Bunių, Modestą Kuvyką ir trenerį  Arūną Masalskį.

 

     Kiekvienais metais karatė klubas “Kentauras” dalyvaudamas Europos ir Pasaulio čempionatuose iškovoja aukštas prizines vietas, už kurias yra pagerbiamas sporto departamente, prezidentūroje, miesto šventėse.

Patalpinta:
2012-08-19
 

    Rugpjūčio 18 d.  Radviliškio miesto šventės metu, klubo sportininkai dalyvavo iškilmingose eitynėse. Nešini klubo plakatu žygiavo miesto gatvėmis, taip pristatydami savo klubą. Radviliškio miesto gyventojai plojimais ir šūksniais sveikino klubo sportininkus ir džiaugėsi turimais jų apdovanojimais.

     Pagrindinis šventės akcentas buvo - Radviliškio miesto garbės piliečių paskelbimas. Radviliškio miesto 445-ojo jubiliejaus proga miestas garbės piliečių titulus skyrė net trims radviliškiečiams – Garbės piliečio vardo nusipelnė Lietuvos dailės muziejaus direktorius Romualdas Budrys, gimęs Radviliškio rajone. Arūnas Masalskis nuo šiol didžiuojasi ne tik Lietuvos shotokan karatė federacijos geriausio trenerio, bet ir Radviliškio Garbės piliečio apdovanojimu. Garbingas Radviliškio Garbės piliečio vardas suteiktas ir Stasiui Žirguliui, Radviliškyje gimusiam įžymiam šalies skulptoriui.

 

Patalpinta:
2012-08-14

Karatė klubo „Kentauro“ vadovas – treneris Arūnas Masalskis visą gyvenimą domėjosi kovinėmis sporto šakomis. Sportavimo karjerą pradėjo nuo bokso, vėliau karate. Tačiau žvilgsniai nuolatos krypsta ir į kitas kovos menų šakas – taekwando, kikboksą.

Klubo veikla neapsiriboja vien karate, sportuojamas ir kikboksas.

2012 m. Olimpinės žaidynės Londone – tai puiki galimybė pasisemti kovos menų idėjų, pamatyti stipriausius pasaulio sportininkus gyvai. A. Masalskis džiaugiasi, kad šios Olimpinės žaidynės vyko Europoje ir turėjo puikią progą apsilankyti bokso ir taekwando varžybose. Daug idėjų ir minčių parsivežęs treneris, tikisi visa gautą informaciją pritaikyti savo sporto šakai ir perteikti auklėtiniams.

 


 

Patalpinta:
2012-02-29

 

       Vasario 23 dieną Savivaldybėje pagerbti geriausieji Radviliškio rajono sportininkai, treneriai, komandos bei sportiškiausių švietimo įstaigų vadovai. Renginio pradžioje pristatyti svarbiausieji 2011 metų sportininkų pasiekimai, organizuoti tarptautiniai sporto renginiai, Radviliškio sporto arenoje įkurtas Sporto muziejus, kuriame eksponuojamos radviliškiečių iškovotos taurės, diplomai, padėkos, medaliai bei nuotraukos.

Patalpinta:
2011-12-23
         Šių metų gruodžio 23d. Kūno kultūros ir sporto departamente įvyko Europos, Pasaulio čempionatų nugalėtojų, prizininkų bei jų trenerių pagerbimas. Apdovanojimų šventėje dalyvavo karatė klubo "Kentauras" sportininkai ir treneris A. Masalskis.

Patalpinta:
2011-09-20

       Čikagoje rugsėjo 17-18 d. vykusiame WSKA (World Shotokan Karate do Association) Pasaulio Šotokan karatė čempionate sėkmingai pasirodė mūsų šalies sportininkai, iškovoję 3 medalius. Čempionate dalyvavo apie 400 sportininkų iš Amerikos, Meksikos, Pietų Afrikos, Kanados, Peru ir Europos valstybių
                                                                                                                       
Klubo sportininkai Čikagoje